آموزش وردپرس

آموزش و قالب وردپرس

آموزش و قالب وردپرس

فروش قالب وردپرس
آموزش وردپرس

با سلام من مهران حسینی راد رشته کامپیوتر خوشحالم که در این وبلاگ وردپرس را به شما عزیزان آموزشی کامل دهم

تبلیغات
آموزش صفر تا صد وردپرس

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

۱۱:۵۶۲۷
ارديبهشت

اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس

اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس

این بار راهی برای اضافه کردن گوگل پلاس به وردپرس را به شما عزیزان آموزش می دهیم. این کار با افزونه ای قادر انجام هست. با این افزونه کاربر سایت شما می تواند مطالب سایت شما را به اشتراک بگذارند و برای آن ها کامنت گذاشته و امتیاز دهند.این کار باعث بازدید بیشتر از سایت و مطالب شما و بالا بردن سئو سایت شما می شود. این افزونه به نام افزونه  Google +1 by BestWebSoft و یا Google One می باشد که البته در مخزن وردپرس به نام Google +1 by BestWebSoft ثبت شده.

طناز وردپرسی
۱۳:۳۳۰۸
ارديبهشت

ایجاد چت و گفتگو در وردپرس

گفتگوی آنلاین در وردپرس

چت و گفتگوی آنلاین امروزه در دنیای وب تنوع زیادی به وجود آورده است که این تنوع ها ما را به دنیا دو طرفه مجازی دعوت می کند که با مخاطبین دنیای مجازی در ارتباط باشیم. ما برای ایجاد چت و گفتگو به شما افزونه Chat وردپرس را پیشنهاد می کنیم که می توانید به رایگان از این افزونه استفاده کنید و در ضمن فرقی نمیکند شما از چه قالبی استفاده می کنید. افزونه وردپرس chat با تمامی قالب ها سازگاری کامل را دارد.

طناز وردپرسی
۱۷:۰۳۰۵
ارديبهشت

خصوصی کردن پست ها

خصوصی کردن پست ها در وردپرس

این کار را با افزونه های وردپرس مانند مثال افزونه Private only و سایر افزونه های دیگر می توان این کار را انجام داد اما با این آموزش دیگر نیاز به نصب افزونه های وقت تلف کن نیست 😀 وردپرس خود به تنهایی این قابلیت را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید نوشته هایی که دوست ندارید آشکار شود را به صورت خصوصی و  رمز دار منتشر کنید

مهران حسینی راد
۰۹:۵۲۰۱
ارديبهشت

بار دیگر می خواهیم به شما آموزش بدهیم که چگونه می توانید بازدید آنلاین و دیروز و امروز و … را ببینید. این کار برای وبمستر کارانی که بر روی سایت خود کار می کنند خیلی مهم و ضروری می باشد که بعد از این همه فعالیت هاییکه بر روی سایت خود انجام داده اند بازدید سایت خود را ببیند. ما این کار را با افزونه cystats انجام می دهیم. که برای نصب افزونه می توانید آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید.

طناز وردپرسی